שרית סילברמן

ייעוץ ופיתוח ארגוני
ליווי והדרכת מנהלים במערכת החינוך

כמה פעמים הרגשת שאת/ה מתמודד/ת לבד? שעליך לקבל החלטות מכריעות מול גורמים פנימיים וחיצוניים ושאין לך עם מי להתייעץ?
אני מכירה את ההרגשה, הייתי בדיוק שם, שנים רבות.

אשת חינוך ועשייה זה 25 שנים, בעלת ניסיון פדגוגי וניהולי רב במגוון גילאים, בארץ ובארה"ב. ב- 8 השנים האחרונות הקמתי וניהלתי בהצלחה בית ספר יסודי במחוז מרכז. במסגרת התפקיד בניתי ומיקצעתי צוות, מיסדתי שגרות ונהלים, קידמתי יוזמות רבות והובלתי תהליכי שינוי משמעותיים לקידום הארגון והפדגוגיה שבו. .
בעלת תואר שני (MPH), בוגרת לימודי תעודה בייעוץ ארגוני וניהול הדרכה ובוגרת לימודי תעודה להכשרת מנחים לפיתוח חוסן וויסות ריגשי מאוניברסיטת בר אילן. בשנה האחרונה מלווה בתי ספר ומנהלים וחונכת מנהלות בשנתן הראשונה, דרך אבני ראשה. בתפקידים אלה מסייעת לקדם תהליכי שינוי, צמיחה ועיצוב תרבות ארגונית, כל זאת מתוך ניסיון רב בהתמודדות עם המורכבות של מנהלים ומורים בתהליכי העבודה והממשקים עם משרד החינוך, הורים, רשות וכו'..

אני מאמינה שהשילוב בין הניסיון והפרקטיקה שאני מביאה עימי כמנהלת בי"ס יחד עם הכלים של הייעוץ הארגוני והאימון שרכשתי בלימודיי, יסיעו ויתרמו לפיתוח הארגון ולמשאב האנושי שבו, ויקדמו תהליכי עבודה אפקטיביים בבית ספרך.

בשנים האחרונות עבדתי בתחושת שליחות ובמסירות למען הצמחת הדור הבא של מדינת ישראל. היום ברור לי שהשליחות והייעוד שלי לשנים הבאות הינו ללוות מנהלים ולסייע בידם להצמיח את בית ספרם למען הדור הבא של מדינת ישראל.

• ליווי והדרכה למנהלים במערכת החינוך.
• ייעוץ ופיתוח ארגוני – חשיבה וגיבוש תמונה נשאפת, אבחון ובדיקת המצב הקיים, גיבוש אסטרטגיית פעולה, בניה והטמעת תוכנית עבודה.
• הנחיית קבוצות – פיתוח צוותים ומנהלים בתחומים מגוונים.
• סדנאות להתפתחות מקצועיות בתחומים מגוונים: העצמה ופיתוח אישי, התמודדות עם שחיקה, התמודדות עם קונפליקטים, תקשורת בין אישית תקשורת מיטבית עם הורים התמודדות עם תלמידים מאתגרים ועוד.
• הרצאות וסדנאות להורים.

המלצות

כרטיס ביקור זה נוצר על ידי