שרית סילברמן (M.PH)

ייעוץ ופיתוח ארגוני
ליווי והדרכה למנהלים, אימון והנחיית קבוצות

כמה פעמים הרגשת שאת/ה מתמודד/ת לבד?
שעליך לקבל החלטות מכריעות מול גורמים פנימיים וחיצוניים ואין לך עם מי להתייעץ?
אני מכירה את ההרגשה, הייתי בדיוק שם, שנים רבות.
אם את/ה רוצה לקדם את הארגון, לעשות שינוי משמעותי ולהמריא לגבהים ולהישגים חדשים, אני פה בשבילך.
אני אשת חינוך ועשייה בעלת ניסיון פדגוגי וניהולי רב, הכוללים, הקמה וניהול בית ספר יסודי, פיתוח והכשרת צוותים, מיסוד שגרות ונהלים, ועוד.
בוגרת לימודי ייעוץ ארגוני, אימון והנחיית קבוצות, מתמחה בתחומים של חוסן וויסות ריגשי, הכוון תעסוקתי, מיינדפולנס, NLP ובעיות התנהגות.
היום אני משמשת כיועצת ארגונית, מלווה ומנחה מנהלים בתהליכי ייעוץ ופיתוח ארגוני. מתמחה בליווי והטמעת תהליכי שינוי משמעותיים, בקידום יוזמות ובעיצוב תרבות ארגונית מיטבית.
בתפקידיי הנוספים, אני מנחה מנהלים חדשים באבני ראשה, מרצה בתחומי חינוך ופדגוגיה ומפתחת סדנאות והכשרות לצוותי חינוך.
במישור האקדמי – מפתחת ומנחת התכנית להכשרת עוזרי חינוך והתכנית להכשרת מנחים לכישורים חברתיים באוניברסיטת בר-אילן.
בתפקידיי אלה, אני מלווה תהליכי צמיחה והתפתחות של מוסדות חינוך וצוותים ומסייעת לקדם תהליכי עבודה אפקטיביים,. אני מביאה עימי ניסיון רב בהתמודדות עם המורכבות של מנהלים ומורים בתהליכי העבודה והממשקים עם משרד החינוך, הורים, רשות ועוד. השילוב בין הניסיון והפרקטיקה כמנהלת בי"ס יחד עם הכלים של הייעוץ הארגוני, ההנחיה והאימון, מאפשרים לי לתרום לפיתוח הארגון ולמשאב האנושי שבו, במגוון רב של היבטים.

בשנים האחרונות עבדתי בשליחות גדולה ובמסירות רבה למען הצמחת הדור הבא של מדינת ישראל, היום ברור לי שהשליחות והייעוד שלי לשנים הבאות הינם ללוות מנהלים באופן אישי, להיות שם למענם ולעזור להם להצמיח את בית ספרם למען הדורות הבאים.

• ליווי והדרכה למנהלים במערכת החינוך.
• ייעוץ ופיתוח ארגוני – חשיבה וגיבוש תמונה נשאפת, אבחון ובדיקת המצב הקיים, גיבוש אסטרטגיית פעולה, בניה והטמעת תוכנית עבודה.
• שרותי אימון – להתפתחות אישית, הגברת מימוש עצמי ויצירת שינוי משמעותי בחיים.
• השתלמויות בית ספריות – פיתוח מקצועי לצוותים בנושאים כגון: ניהול כיתה, פסיכופדגוגיה, הוראה דיפרנציאלית, פיתוח חוסן, התמודדות עם בעיות התנהגות בשיטת הסמכות החדשה.
• הנחיית קבוצות – פיתוח צוותים ומנהלים בתחומים מגוונים.
• סדנאות להתפתחות מקצועיות בתחומים מגוונים: העצמה ופיתוח אישי, התמודדות עם שחיקה, התמודדות עם קונפליקטים, תקשורת בין אישית תקשורת מיטבית עם הורים התמודדות עם תלמידים מאתגרים ועוד.
• הרצאות וסדנאות להורים.

המלצות

כרטיס ביקור זה נוצר על ידי