אוהל משה

חווה טיפולית חקלאית

אישי. זוגי. משפחה.

חיים דרך אימון!

באוהל משה תחוו חוויה ייחודית עבור כל אחד ואחת מכם.
חווה טיפולית שתאפשר להכנס לתת מודע, לגעת בדברים שעד עצם היום הזה לא היה קל לגעת. ( באמת החזקה!!!)
דרך מספרי הקבלה… שמות… אותיות…
להבין למה זה קורה לנו?
מה עשינו לא נכון ?
מה מבלבל אותנו?
מה זה בלבול ? מאיפה הוא בא?
מדוע אנחנו מפחדים?
מהו איזון?.
מדוע אנחנו כמהים לאיזון?
איך אפשר להגיע לאיזון?
מה אנחנו צריכים לעשות?
מה רוצים מאיתנו?
מהו גילוי עצמי?
את כל זה תשמעו ממני, בואו לשמוע את הסיפור המדהים שלי …
מבטיח!!! מאוד מרגש…
אנוכי לוקח אחריות!!!… וכל זאת בחינם! תודה רבה לכם. ❤

כי הכל מתחיל 1 ונגמר 1 בורא עולם!
כמו כן חוות אוהל משה מעניקה לכם חווית טבע חקלאית .
אורוות סוסים. עזים. כבשים. חמורים. תרנגולים. כלביה לגידול כלבים. (גזעיים) שובך יונים. גבינות. תבלינים. קטיף. נוף צופה כנרת עוצר נשימה !!!
המטרה שלי זו המטרה שלכם !… מפני שהכל מתחיל 1 ונגמר ב1…

הסיפור שלי הוא קצת מוזר…

פסוק ט"ו
"שִׁבְעַת יָמִים מַצּוֹת תֹּאכֵלוּ"
מכילתא:
"שבעת ימים מצות תאכלו" – לעשות הראשון חובה ושאר הימים רשות.
רש"י:
ד"ה שבעת ימים: ובמקום אחר הוא אומר (דברים ט"ז ח') "ששת ימים תאכל מצות" – למדנו על שביעי של פסח שאינו חובה לאכול מצה, ובלבד שלא יאכל חמץ.
ומנין שאף ששה (=ששת הימים האחרים של פסח) שהוא רשות?
זו מידה בתורה: דבר שהיה בכלל ויצא מן הכלל ללמד, לא ללמד על עצמו בלבד יצא, אלא ללמד על הכלל כולו יצא, מה שביעי רשות – אף ששה רשות.
(פירוש ר' אברהם ברלינר: מה שביעי רשות, דכתיב (דברים ט"ז ח'): "ששת ימים תאכל מצות וביום השביעי עצרת לה'", דלא כתיב "תאכל מצות", שהרי הוציאו מן הכלל, אף ששת ימים רשות, שאם רוצה אוכל בשר בלא לחם).
יכול אף הלילה הראשון רשות? תלמוד לומר (שמות י"ב י"ח) "בערב תאכל מצות".
(כך הגירסא בהוצאת רש"י לר' אברהם ברלינר "זכור לאברהם", וכתב שכן היא גם דעת חזקוני ו"מנחת יהודה". ובפירוש "צידה לדרך" על רש"י כתב על הגירסא הנמצאת בחומשים שלנו: "ושבוש גדול הוא".)
ראב"ע:
ד"ה שבעת ימים: …והנה הזכיר על הפסח "שבעת ימים תאכל מצות" חיוב על דרך הפשט, ובעד (דברים ט"ז ג') "למען תזכור את יום צאתך מארץ מצרים". ובעבור זה כתוב (שמות י"ב כ') "כל מחמצת לא תאכלו בכל מושבותיכם תאכלו מצות" – חיוב בארץ ישראל ובחוצה לארץ.
ראב"ע, פסוק כ':
ד"ה כל מחמצת: הזכיר העונש תחילה ואחר כך האזהרה, ואין "בכל מושבותיכם תאכלו מצות" – רשות, כמו (שמות ל"ה ב') "ששת ימים תעשה מלאכה", רק חיוב – "למען תזכור".
ראב"ע, יסוד מורה שער ה':
ויש שבעת ימים מצות – על דרך הפשט הם חיוב, כי הכתוב הזכיר ואמר (דברים ט"ז ג') "שבעת ימים תאכל עליו מצות לחם עני… למען תזכור את יום צאתך מארץ מצרים", והנה הזכיר הטעם כי עד שבעה ימים אכלו ישראל המצות, כי הענן היה הולך יומם ולילה עד שטבע פרעה, אז הסיעם משה עד שנעשה המשכן.


תַתִּי מְטַר אַרְצְכֶם בְּעִתּוֹ יוֹרֶה וּמַלְקוֹשׁ וְאָסַפְתָּ דְגָנֶךָ וְתִירֹשְׁךָ וְיִצְהָרֶךָ:
וְנָתַתִּי עֵשֶׂב בְּשָׂדְךָ לִבְהֶמְתֶּךָ וְאָכַלְתָּ וְשָׂבָעְתָּ:
הִשָּׁמְרוּ לָכֶם פֶּן יִפְתֶּה לְבַבְכֶם וְסַרְתֶּם וַעֲבַדְתֶּם אֱלֹהִים אֲחֵרִים וְהִשְׁתַּחֲוִיתֶם לָהֶם:
וְחָרָה אַף יְקֹוָק בָּכֶם וְעָצַר אֶת הַשָּׁמַיִם וְלֹא יִהְיֶה מָטָר וְהָאֲדָמָה לֹא תִתֵּן אֶת יְבוּלָהּ וַאֲבַדְתֶּם מְהֵרָה מֵעַל הָאָרֶץ הַטֹּבָה אֲשֶׁר יְקֹוָק נֹתֵן לָכֶם:

   דברים פרק יא פסוק טז

הִשָּׁמְרוּ לָכֶם פֶּן יִפְתֶּה לְבַבְכֶם וְסַרְתֶּם

מדוע אזהרה זו כתובה דווקא כאן?

לאיזו עבירה מכוונת "וסתרם"? מהו התהליך של הסרה זו?

וַעֲבַדְתֶּם אֱלֹהִים אֲחֵרִים וְהִשְׁתַּחֲוִיתֶם לָהֶם:

מהיכן נובעת ההתדרדרות עד לעוון עבודה זרה?

מדוע האלילים מכונים "אלהים אחרים"?

 

"תסמינים שונים שאתה בתהליך של התעלות רוחנית:

• אתה מרגיש שלווה פנימית הולכת וגדלה.
• אתה צוחק המון ומוצא המון דברים משעשעים ומצחיקים פתאום. אתה פשוט בתהליך התחברות בחזרה אל הילד הפנימי שהוא גם תמים וגם הכל מפליא אותו. לאחרים לפעמים קשה להבין את זה…
• אתה מתקדם או קיים בהבנה שכל צרכיך ממומשים ותמיד יהיו ממומשים.
• כבר אין לך את הרצון או הצורך לגרום לדברים לקרות, "לשנות" או "לתקן" כל דבר. אתה מבין שדברים קורים בעצמם אם אתה מאפשר להם. אתה מבין מילים כמו "קבלה", "שפע", "היותך", "הכוונה" ו"אחדות".
• אתה שופט פחות את עצמך ואז אתה גם שופט אחרים פחות. אנשים מתחילים להיות יותר יפים פנימית וחיצונית עבורך ואתה מתחיל לראות שכל אחד מושלם בדרכו שלו, במצבו הנוכחי עבור מסעו וברמת התדר שהוא בחר להיות בה לרגע
זה בחייו.
• אתה מושך בן זוג חדש או שבן זוגך הקיים ואתה מקיימים מערכת יחסית שותפית אוהבת ללא "תלויות". אתם אוהבים ומעריצים זה את זה כמי שאתם וללא תלויות.
• אתה מתייחס הרבה יותר להרגשות / אינטואיציות מאשר לתהליכים מנטליים ואנליטיים. הנך מתרכז יותר במה שאתה חש ומרגיש ברגע זה מאשר מה ש"היית" או מה ש"תהיה".
• הדעה של אחרים, בזמן שאתה מכבד אותה, כבר פחות משנה עבורך ופחות משפיעה עליך. אינך לוקח דברים אישית. שום דבר אינו שווה את דאגתך. לא נראה שאכפת לך יותר מדי ושום דבר לא באמת משנה (בצורה חיובית כמובן). אתה מרגיש שהתפתחת מעבר לדרכים הישנות של דרמה ורגשות עודפים והבנת שתמיד תקבל את המצב הקיים במושלמות שלו.
• אתה מבין טוב יותר שאין נכון או לא נכון, טוב או רע, שחור או לבן. הכל פשוט במצב קיימות. אתה סוף סוף מבין שאין חושך או אור. ההופעה של היעדר האור היא פשוט כדי לספק ניגוד כדי לדרבן אותנו ליצור מה שבאמת מרגיש טוב. כל האנרגיה תמיד זורמת באותו הכיוון שתומך באור בכל מקרה גם אם אנו נמצאים באשליית הנפרדות והקוטביות.
• הזמן עצמו משתנה עבורך. רגע ההווה נראה כאילו שהוא נמתח משמעותית ואתה מספיק לחוות יותר הגשמה עצמית בפחות זמן. לעומת זאת הימים עצמם טסים כאילו אין מחר. בדיקה נחמדה היא להסתכל על שעון מחוגים ולספור איתו עד 5. חלקנו יקבלו את ההרגשה שחמש שניות היום עבורם הן לא אותן חמש שניות שהיו פעם. תזכרו מה הספקתם בחמש דקות בתור ילדים ומה היום ותבינו איך הזמן "משתנה" כאשר התודעה משתנה.
• אתה נוטה להתרחק מהמדיה וסטנדרטיים חברתיים שכבר לא נראים לך אמתיים. לרוב תראה פחות (אם בכלל) טלוויזיה, חדשות, עיתונים ואתה מוצא שאתה מתרחק מדיבורי מיינסטרים למיניהם.
• אתה מתחיל להיות מודע לכך שיש דברים אחרים מעבר לחומר, מעבר להתרוצצות היומית ומעבר לסחף היומיומי שכולנו נמצאים בו, בעיקר בסגנון החיים המערבי שאינו מאפשר לנו זמן לעצמנו. אתה מבין שאתה לא חייב להשתתף במשחק ההתרוצצות ואתה מתחיל לבדל את עצמך.
• נשימתך הופכת לעמוקה יותר, אתה מפתח חיבור לתרגולי נשימה שונים, התחברות לרגע ההווה, דברים של "ניו אייג" כמו מדיטציות, רייקי, תטא, יוגה, טאי צ'י וכד'. אתה מתחבר לנשימה לעתים יותר קרובות ומרגיש את חשיבותה בחיבור שלך.
• בריאותך משתפרת ואתה חווה "ריפוי פלאי" מדברים שהציקו לך זמן רב וכיום אתה בכלל כבר לא חושב עליהם. אתה שם לב יותר ויותר שמה שאתה מבקש / מתפלל / חושק בו מתחיל לקרות באופן ספונטני ובקצב הולך וגדל.
• אתה צמא לפשטות בכל דבר ודורש ומשגשג בתהליכים פשוטים, תשוקות ורצונות פשוטים וסגנון חיים פשוט. אתה מתחיל לחוות זרימת חיים בקצב איטי ומהנה, אתה במקום שאינך צריך לעשות שום דבר שאינך באמת רוצה לעשות. הכל מתחיל ליפול לחיקך ולהסתדר כמו שקדי מרק בקערת מרק
• אתה קולט ביתר קלות מחשבות, רגשות, תשוקות ורצונות של אחרים, בדרכך חזרה ליכולותיך הטלפתיות. אתה מתחיל להקשיב לקול הקטן בראש ששם לך סימני דרך חזרה אליו. אתה שם לב כאשר אותו אדם עולה במחשבותיך יותר בפעם אחת או ספר ששמעת עליו "במקריות" מספר פעמים תוך מספר ימים. אתה מתחיל להקשיב ולעקוב אחרי "רמזים" / "הוראות" אלו שמגיעות מהמקום הגבוה יותר של התודעה שלך.
• אתה מקבל שליטה גבוה יותר ברגשותיך וחוויותיך ומקבל את יכולותיך ליצור את העולם עם מחשבותיו וכוונותיך עם מינימום ספקות וחשש. אתה מתחיל להיזכר שהנך הוויה אינסופית כל יודעת וכל יכולה ושחווייתך כאדם היא רק גרגר חול באינסוף התודעתי הגבוה שאליו אתה מחובר.
• יש לך צמא ליצירתיות. כמות האנרגיה האדירה שעוברת דרכך דורשת שחרור. אתה מרגיש בבית ובאיזון עם המקור כאשר אתה בתשוקתך. אחדים ירגישו קריאה גדולה לעזוב את מקום עבודתם או להתחיל לעבוד במשהו שמביא לידי ביטוי את כשרונם הייחודי ואת היצירתיות הפנימית שלהם.
• אתה לומד שיעורי אחדות שונים. זה מתחיל בכך שאתה מתחיל לראות את כולם כאחים ואחיות ומפתח אהבה גבוה וחמלה לכל היצורים החיים. בדרגות גבוהות יותר אתה מתקרב בחזרה לאחדות עם כל שישנו. הגבר יתחבר לצד הנשי שלו בדרכו חזרה לאחדות ויפתח עדינות ורגישות בזמן שהאישה תתחבר לצדדים הרציונליים שלה שיאפשרו לה שליטה גבוה יותר על רגשותיה.
• אתה מתחיל להתרחק מאנשים שכבר אינם מתאימים לתדר החדש של מי שאתה ולהתחבר לאחרים שהם כן מתאימים לתדר החדש של מי שאתה. אין בתהליך זה שליליות, אך ורק שחרור. זה בא לידי ביטוי בסיום של מערכות יחסים רבות והתחלה של חדשות.
• אתה חווה לעתים קרובות יותר מצב של אהבה, שלמות ושמחה.
• אתה חי ברגע ללא תכנון ימיך. דברים פשוט מתפתחים ביום יום ורגע אחר רגע. אין סטרס. אתה "זורם" עם החיים בדרך חוסר ההתנגדות.
• הילד הפנימי שלך נראה כנעלם (בקשר לצלקות וטראומות), למרות שאתה אוהב לשחק ולהשתטות. גם עם החיים
• אתה מתחיל להבין איך הכל מתחבר, אתה מבין שאין טעויות ושהכל מדויק. אתה מתחיל לראות את ניסיון החיים בתור שרשרת של "לקחים" / "משלים" ולכל דבר בין אם הוא "טוב" או "רע" יש סיבה לקיומו במסלול הנשמה שלך.
• אתה מבין יותר טוב את "המשחק" / "האשליה", אתה הופך להיות שחקן עירני יותר ומודע.

כרטיס ביקור זה נוצר על ידי